قبل از استفاده از سایت نیک چیک لطفا قوانین و مقررات را مطالعه کنید.

استفاده شما از سایت و خرید از آن، به منزله مطالعه و قبول تمامی این قوانین و شرایط است:


تمامی محصولات در بسته بندی های استاندارد آماده و دارای برچسب مجوز سازمان دامپزشکی هستند. به هیچ عنوان محصول بدون برچست دامپزشکی را از مسئول تحویل دریافت نکنید.


به دلیل رعایت اصول بهداشتی، هیچ محصولی تحت هیچ عنوان پس گرفته نمیشود مگر اینکه بسته بندی آن دارای ایراد باشد (پارگی یا خرابی در بسته بندی یا نداشتن برچسب سازمان دامپزشکی) یا اینکه محصول تحویل شده با سفارشی که شما ثبت کرده اید مغایرت داشته باشد.


شما میتوانید مبلغ سفارش را در زمان تحویل محصول به مامور تحویل دهنده نیک چیک و از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. پرداخت وجه نقد قابل قبول نخواهد بود.


در صورتی که به هر دلیلی از هر یک از بخش های مجموعه نیک چیک (شامل فروش آنلاین، تحویل، پشتیبانی و غیره) رضایت کافی نداشتید و یا شکایت یا انتقادی داشتید، بلافاصله مراتب را از طریق فرم تماس در صفحه تماس با ما اطلاع دهید. به تمامی پیام ها در اسرع وقت رسیدگی و در صورت نیاز، نتیجه به شما اعلام خواهد شد.


هر روز از ساعت 9 تا ساعت 19 تمامی سفارش های ثبت شده بررسی و ارسال میشوند. سفارش‌هایی که بعد از 19 هر روز ثبت میشوند، در اولین روز کاری بعد ارسال خواهند شد.